978-83-932232-3-7
gra paragrafowa, horror, lovecraft
Inne
Reminiscencja

Gra paragrafowa nawiązująca do opowiadań Lovecrafta.

źródło okładki: http://masz-wybor.com.pl/

Shadow | 2014-08-26
Przeczytana: 13 kwietnia 2014

Gra paragrafowa utrzymana w lovecraftowskich klimatach. Gra się nawet przyjemnie, chociaż nie jest specjalnie rozbudowana, a klimat mało straszny. Niemniej dobrze nadaje się na początek przygody z tego typu grami, szczególnie że mechanika jest sprowadzona do minimum: liczą się wybory gracza, a nie rzuty kośćmi.

Więcej w recenzji: http://shadowmage.nast.pl/2014/08/beniamin-muszynski-zaginiony-recenzja/

Adrian Kopp | 2016-09-25
Przeczytana: 25 września 2016

Gra książkowa. Moje pierwsze z nią spotkanie. Historia niezbyt rozbudowana, nawiązuje wyraźnie do jednego z opowiadań HPL. Niemniej jednak interesująca i wciągająca zabawa. Z pewnością do niej wrócę, by spróbować innej ścieżki i stworzyć sobie zupełnie inną pozycję. Klimat dość ciekawy, bać się jednak nie bałem (;

Marcin | 2015-03-04
Przeczytana: 04 marca 2015

Czytnik e-boków zakupiłem kilka dni temu. Szukając książek trafiłem na "gry książkowe". Bardzo mnie to zaintrygowało.

Fabuła może nie była jak z horroru, a wprowadzony element Sary i jej kultu był niepasujący do historii książki.
Świetnie się bawiłem czytając tą pozycję! Myślę, że mogę ją polecić każdemu. Wciąga, naprawdę.

Smutno mi się tylko zrobiło gdy zginąłem... Na pewno wrócę do tej pozycji.

vager | 2016-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2016