Zrozumieć Indie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kontynenty". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Książka i Wiedza
Indie
literatura faktu
takisobiejac

Zrozumieć Indie to prawie tyle samo, co zrozumieć świat. Sprawiają to nie tylko ogrom kraju, jego zróżnicowanie i ogólnoludzki wymiar problemów indyjskich. Indie, niczym hinduskie bóstwo, mogą objawiać się cudzoziemcowi w wielu postaciach... Jeśli chcemy zrozumieć Indie, musimy zdjąć szaty naszych utartych pojęć, zstąpić na grunt indyjskiej rzeczywistości i posłuchać, co mówi nam ten ogromny i fascynujący kraj.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Tamanna | 2014-01-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Indie