Wyżyna Krakowsko-Częstochowska zaprasza

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jura - Polska". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Centralny Ośrodek Informacji Turystycznej
takisobiejac

"Kraina białych skał, i tajemniczych jaskiń, kraina zamków i piasków, sosen i kamieniołomów, polnych ścieżek, i asfaltowych szos, drewnianych domków betonowych bloków... Jednym słowem przedziwny zakątek polskiej ziemi, który poznany i spenetrowany - zostanie na zawsze w sercu wędrowca" [Stanisław Pagaczewski] Zdjęcia: Jacek Borkowski, Tomasz Gębuś, Leszek Jesionkowski, Grzegorz Kotas,...

"Kraina białych skał,
który poznany i spenetrowany
- zostanie na zawsze
w sercu wędrowca"
[Stanisław Pagaczewski]

Zdjęcia: Jacek Borkowski, Tomasz Gębuś, Leszek Jesionkowski, Grzegorz Kotas, Grzegorz Leżański i Jerzy Zygmunt.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Meggi59 | 2015-04-16
Przeczytana: maj 1975