Cztery pory roku /Barbie

Wydawnictwo: Egmont Polska

Książkę z serii Barbie pt.: Cztery Pory Roku można czytać z obu stron. Magia tęczy Akcja książki rozgrywa się w Fairytopii, krainie wróżek. Czytając ten tekst poznamy dramatyczną opowieść Eliny o tym, jak wróżki straciły zdolność latania, a byt tęczowej Wróżkolandii został zagrożony przez knowania złej czarodziejki Laverny. Barbie ma trudne zadanie, bo zła magia jest bardzo silna, ale nie walczy z nią sama. Czytając zaś Cztery pory roku wytężymy mózg, podróżując przez krainę magicznych quizów, kolorowanek i zgadywanek. Będzie także można sprawdzić w teście swoją znajomość wróżek, pokolorować rysunki wszystkimi barwami tęczy czy dopasować kwiaty do motyli. Okładka: twarda, Rok wydania: 2008,

Darek DTSG | 2013-08-27
jola | 2013-05-12