Tam, gdzie mieszka muzyka

Tłumaczenie: Anna Kowalska
Wydawnictwo: Współpraca
maja5

Książka Arkadija Klonowa stała się wydarzeniem w literaturze dla dzieci, traktującej o muzyce. Jest to forma rozmowy z dzieckiem prowadzonej w fantastycznej sali, która przenosi się z jednej epoki do drugiej, gości przeróżne zespoły, jest miejscem niezwykłych wydarzeń. Bohater książki, Grześ, jest czynnym uczestnikiem wydarzeń i rozmów z narratorem. Jest też prezentacja instrumentów muzycznych...

Jest też prezentacja instrumentów muzycznych i historia ich powstania z ciekawym opisem.
Znajduje się tam też pomysłowa szata graficzna i fotografie.

źródło opisu: http://olx.pl/oferta/

źródło okładki: http://literacki24.pl/obr/f/03/f03700.jpg