Wbrew regułom

Wydawnictwo: Harlequin
Changing the rules
miłość, uczucia
Edyta

Elisse, popularna prezenterka, pięła sie po szczytach telewizyjnej kariery, a Dustin znakomicie radził sobie w poważnej kancelarii adwokackiej. Czas, który wygospodarowali dla siebie, a nie było ich za wiele, spędzali miło i bez zobowiązań. Wiadomość o niezaplanowanej ciąży spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Nie brali pod uwagę aborcji, ale też żadne z nich nie czuło się na siłach wychowywać dziecko. Czy uczucie, do ktorego nie chcieli się głośno przyznać, wytrzyma tę próbę?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca