Tatry. Album Atlas Przewodnik

Wydawnictwo: Expressmap Polska Sp. z o.o.
978-83-7546-002-5
Tatry
albumy
maja5

Unikatowa publikacja łącząca w sobie zalety przewodnika turystycznego, albumu i atlasu. Jest to jedyna w swoim rodzaju wszechstronna prezentacja, która pozwoli spojrzeć na pasmo Tatr z zupełnie innej perspektywy. Na 90 stronach atlasu, obejmujących całe pasmo górskie, wybrano ponad 300 najbardziej interesujących obiektów. Każdej stronie atlasowej towarzyszą opisy i fotografie wyróżnionych na...

Na 90 stronach atlasu, obejmujących całe pasmo górskie, wybrano ponad 300 najbardziej interesujących obiektów. Każdej stronie atlasowej towarzyszą opisy i fotografie wyróżnionych na mapach miejsc.
W pracach nad książką uczestniczyli uznani specjaliści – przewodnicy górscy, krajoznawcy i geografowie. Szczegółowe mapy turystyczne, zgodne z systemem GPS, opracował zespół doświadczonych kartografów. Integralną częścią książki są fotografie oddające niepowtarzalny charakter opisywanych miejsc.

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: empik.com