Bajka o dzielnym krawczyku

Tłumaczenie: Elwira Korotyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Bajek Całego Świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Printex
Das Märchen über tapfer krawczyku
Bajka, dzielny krawczyk

Dawno, dawno temu, gdy cuda czasami się zdarzały, magiczne zaklęcie Simsala otwierało bramy baśniowej krainy braci Grimm. W zaczarowanym świecie żyły postacie, które dziś można spotkać tylko w bajkach. W najnowszej animowanej wersji baśni braci Grimm tytułowymi bohaterami opiekuje się para przyjaciół Jojo i doktor Koko, którzy dbają, by każda bajka zakończyła się szczęśliwie. Jojo i Koko są także przewodnikami dla oglądających film. Poznającym krainę baśni braci Grimm dzieciom nie grozi żadne niebezpieczeństwo, ponieważ za sprawą Jojo i Koko w tym świecie zawsze zwycięża dobro.

książek: 2073
erloor | 2015-12-23