Odczytując Zaginiony Symbol

Tłumaczenie: Maciej Szymański
Wydawnictwo: Rebis
Decoding "The Lost Symbol"
978-83-7301-791-7
Dan Brown, Zaginiony Symbol
literatura faktu
Arwen Cullen

Obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy chcą odkryć tajemnice najnowszej powieści Dana Browna. Dzięki temu przewodnikowi można zagłębić się w przepełniony zagadkami świat "Zaginionego symbolu", wiedząc co jest fikcją, a co prawdą. Od pomników Waszyngtonu przez tajne siedziby CIA, masońskie rytuały i biblijne odniesienia - oparta na szczegółowych badaniach i ogromnej wiedzy autora książka opisuje organizacje i historyczne postaci, prezentuje ich historię, analizuje ukryte znaczenie symboli. Simon Cox to autor bestsellerowych przewodników po książkach Dana Browna "Złamany Kod Leonarda da Vinci" oraz "Anioły i demony. Fakty i fikcja".

źródło opisu: http://merlin.pl/Odczytujac-zaginiony-symbol_Simon...(?)

źródło okładki: http://empikmedia.pl/c/odczytujac-zaginiony-symbol-bprod49000175.jpg

Michael | 2011-03-25

Ciekawa pozycja, która z pewnością ukazała się po sukcesie powieści Browna. Mam wrażenie, że powstała na siłę aby fanów Dan'a przyciągnąć do siebie.
Niemniej jednak uważam, że informacje w niej zawarte nie są warte tych pieniędzy bowiem wszystko można znaleźć w internecie.
Niemniej jednak dla leniwych, lecz żądnych wyjaśnień ludzi jak najbardziej polecam !

pomyluna92 | 2018-01-23
Magnolia | 2015-09-11