Eden: It's an Endless World 11

Tłumaczenie: Zbigniew Kiersnowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Eden". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
manga, komiksy
komiksy
Lucyfer

Następny tom mangi sensacyjno-SF. Jeden z głównych bohaterów, Eliah, cały czas tkwi w centrum beznadziejnie zawikłanej intrygi pomiędzy Propatrią, która kontroluje połowę ocalonego przed katastrofą świata, a organizacjami terrorystycznymi i przestępczymi. Znów mamy do czynienia z wykradzionymi wirusami, organizmami bioelektronicznymi, pościgami, strzelaninami... Nowością jest przeniesienie części akcji do Australii, gdzie jeszcze nasi bohaterowie się nie pojawili. Mimo że to już 11 tom serii, Hiroki Endo nie spuszcza z tonu i przedstawia nam wciągającą i pełną fajerwerków sensacyjną historię.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,259.html

źródło okładki: Wydawnictwo Egmont