GTO - Great Teacher Onizuka. Tom 7

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Great Teacher Onizuka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
GTO: Great Teacher Onizuka, Vol. 7
komiksy
Lucyfer

Bohaterem mangi jest były członek gangu motocyklowego, Eikichi Onizuka - osobnik o burzliwej przeszłości naukowej (egzaminy na uniwersytecie zdawał za niego dubler) i ciekawym stażu pracy (głównie pomocnik fizyczny na różnego rodzaju budowach). Wiek: 22 lata Zdolności ofensywne: 2 dan w karate Szczególne uzdolnienia: zabójczy cios, piorunujące spojrzenie, ekstremalna jazda w ruchu...

Wiek: 22 lata
Zdolności ofensywne: 2 dan w karate
Szczególne uzdolnienia: zabójczy cios, piorunujące spojrzenie, ekstremalna jazda w ruchu drogowym
Hobby: podglądanie, ładne dziewczynki.
Ulubione słowo: great (super/odlot/spoko)

Ów barwny bohater pewnego pięknego dnia postanawia zostać nauczycielem i to nie byle jakim, a wspaniałym, super-nauczycielem.

źródło opisu: www.waneko.pl

źródło okładki: http://waneko.pl/sklepik/images/1Waneko/gto7.jpg

MasamiChan | 2016-03-30

Pozwolę sobie napisać to samo, co pod poprzednim tomem. Niebanalna, kontrowersyjna i zabawna. Gorąco polecam, świetna do pośmiania się i zrelaksowania ;)

Powiem tyle: Urumi Kanzaki. ♥

OwlShadow | 2016-11-20