The Breaker t. 2

Tłumaczenie: Gu Dae-shik
Cykl: The Breaker (tom 2)
Wydawnictwo: Yumegari
브레이커
komiksy
raven

Gdy przerażony Shi-woon wbiega na dach szkoły, ku swojemu wielkiemu zdziwieniu przyłapuje tam półnagiego Chun-woona za śliczną, acz nieznajomą kobietą! Si-ho, bo tak piękność ma na imię, okazuje się być nową higienistką w liceum Kuryeong, a także starą znajomą profesora Hana. Co tak naprawdę ich łączy? I co Si-ho planuje wobec Shi-woona, który przez przypadek zdradza jej, że Chun-woon ma go uczyć sztuk walki? W międzyczasie członek klanu Song zamierza dokonać zemsty na Dziewięciogłowym Smoku. Jego poczynania uważnie obserwuje Hyuk So-chun z Cheon-do.

źródło opisu: Yumegari, 2013

źródło okładki: http://yumegari.pl

Vayar | 2016-10-22
Przeczytana: 22 października 2016

To jedno z najokrutniejszych zakończeń jakie znam. Jak. Można. Przerywać. W. Takich. Momentach. Wielki plus za walki. Zwykle walka jest albo dynamiczna, albo czytelna. Tutaj mamy oba naraz. Zwłaszcza scena rozwalania "drechów" była świetnie ujęta.
Btw, na stronie 64 (bodajże) jeden chłopak czyta pierwszy tom Breaker'a. :P

Lottie_Attlee | 2015-05-22
Przeczytana: 2015 rok

Manga, której kreska odrazu przykuwa uwagę, już w pierwszym tomie- a dalej jest tylko lepiej.

Hinaru | 2015-02-04
Na półkach: Przeczytane, Manga, 2015
Przeczytana: 04 lutego 2015

Tom według mnie lepszy od poprzednika.
Cały czas coś się dzieje.
Czytelnik nie może się nudzić.
Z niecierpliwością czekam aż zakupie tom 3.

Piotr Pluciński | 2013-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2013

Historia nabiera rozpędu. Bardzo fajny miks licealnej obyczajówki, humoru, akcji i seksapilu.