Namaluj mi pieśń

5 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Georgia nights
angielski
Sienna

Alabastrowa piękność w upaćkanej farbami koszuli i dżinsach. Sara Benedict, młoda utalentowana malarka, kobieta samotna i niezależna. Dorabia sprzątając rezydencje bogatych ludzi. Ma pięcioletnią córkę, której ojciec, Kevin, od kilku lat nie żyje. Connor Ryan, słynny muzyk i brat Kevina, pojawia się w jej domu, aby spłacić dług zaciągnięty niegdyś przez jego brata. Jednak Sara niczego od niego...

Alabastrowa piękność w upaćkanej farbami koszuli i dżinsach.
Sara Benedict, młoda utalentowana malarka, kobieta samotna i niezależna. Dorabia sprzątając rezydencje bogatych ludzi. Ma pięcioletnią córkę, której ojciec, Kevin, od kilku lat nie żyje. Connor Ryan, słynny muzyk i brat Kevina, pojawia się w jej domu, aby spłacić dług zaciągnięty niegdyś przez jego brata. Jednak Sara niczego od niego nie chce. Ani teraz, ani w przyszłości.

źródło opisu: Okładka

Monika | 2015-11-23

Banalne romansidło nie warte straconego czasu, chyba że komuś bardzo się nudzi, a nic innego nie ma pod ręką.

Isabelle | 2013-06-01
Przeczytana: 1994 rok

"Przywiòdl go tu wizerunek kobiety - jej piekne, porcelanowe oblicze jakby zywcem przeniesione z plòcien dawnych mistrzòw"
Sara Benedict utalentowana malarka,kobieta samotna i niezalezna. Dorabia sprzatajac rezydencje bogatych ludzi. Ma piecioletnia còrke, ktòrej ojciec, Kevin, od kilku lat nie zyje.Connor Ryan,slynny muzyk i brat Kevina, pojawia sie w jej domu, aby splacic dlug zaciagniety niegdys przez jego brata. Jednak Sara niczego od niego bie chce. Ani teraz,ani w przyszlosci.
Dobrze czytajaca sie powiesc na letnie wieczory.

Basisko | 2012-12-25
Elika77 | 2012-04-14