Amulety i talizmany dla początkujących

Wydawnictwo: FILAR
Amulets & talismans for beginners
Gosiak

Tworzenie Skarbca Przedmiotów Magicznych Medale Św. Krzysztofa, ankhi (egipskie klucze szczęścia), kamienie natalne, czterolistne koniczynki to przykłady przedmiotów magicznych stosowanych dla ochrony lub na szczęście. Niniejszy poradnik powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby poznać takie przedmioty, znaleźć lub stworzyć sobie własny talizman, amulet lub czar szczęścia, a potem...

Tworzenie Skarbca Przedmiotów Magicznych

Niniejszy poradnik powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby poznać takie przedmioty, znaleźć lub stworzyć sobie własny talizman, amulet lub czar szczęścia, a potem wykorzystać je do poprawy swojego życia.

Autor poradnika, Richard Webster, słynący ze swego praktycznego podejścia do spraw magicznych, pokaże Ci jak stworzyć, naładować, oczyścić i uaktywnić twój własny przedmiot magiczny tak, aby słyżył Ci w różnych sytuacjach życiowych od zapewnienia szczęścia w miłosci po zdobycie fortuny.
Dowiesz się, jakie amulety stosuje się na świecie (poznasz także niepublikowane dotąd informacje o hinduskich jantrach - talizmanach popularnych w Indiach).

W książce tej znajdziesz nawet słownik talizmanów od żołędzi po drobiowe "widełki". Łatwy w użyciu poradnik Amulety i talizamny dla początkujących został tak opracowany aby nawet nowicjuszom udało się zastosować swój własny magiczny przedmiot.

Autor, mieszkający na stałe w Nowej Zelandii, podróżuje po świecie wykładając i prowadząc warsztaty z parapsychologii. Opublikował dotąd ponad 30 książek

źródło opisu: http://www.nieznany.pl/Amulety-i-talizmany-dla-poc...(?)

źródło okładki: www.empik.com

Monika | 2013-08-25

Bardzo ciekawie napisana książka, polecam każdemu kogo interesują takie rzeczy :)

Natalia | 2015-08-12
Karolina | 2014-04-21