16 urodziny to będzie impreza! Życie jak film

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Wydawnictwo: Egmont Polska
All that glitters

Wszystko jest możliwe, kiedy ma się szesnaście lat... Bohaterki ksiązki tym razem biorą udział w przygotowaniach do wyjątkowego wydarzenia pomagają zorganizować przedstawienie teatralne w przedszkolu. Ile przy tym będą miały zabawy i czy uda im się okiełznać niesfornych aktorów, o tym dowiecie się czytając kolejny tom bestsellerowej serii o słynnych bliźniaczkach.

koniaralisa13 | 2015-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2015

Kolejne wakacje, podczas których Mary-Kate spędza 2 tygodnie na planie filmowym w Vancover... ;)Została tam zaproszona przez mamę Daniele, Dianę,słynną aktorkę... Mary-Kate jest pod wielkim wrażeniem Diany i planu filmowego, nawet chce być taka jak jej idolka... Czy Mary-Kate zrozumie, że najlepiej pozostać SOBĄ....;)Przeczytajcie a się przekonacie...!!!!!!!;) :D

Veronica | 2014-03-11

W podstawówce zaczytywałam się w tych książkach i wszystkie były świetne.

Lincia | 2016-11-15
Kasia | 2015-12-30