Mary-Kate i Ashley. 16 urodziny - to będzie impreza! Szkolna swatka

Okładka książki Mary-Kate i Ashley. 16 urodziny - to będzie impreza! Szkolna swatka
Eliza Willard Wydawnictwo: Egmont Polska literatura dziecięca
mary-kate ashley

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Na półkach: , , , ,

Kolejny tom opisujący przygody bliźniaczek... :D Jeżeli chcecie się dowiedzieć czy Mary-Kate poradzi sobie w pracy nad tworzeniem strony szkoły, jak Ashley poradzi sobie ze swataniem a także jak urządzić niesamowitą 16 dla przyjaciółki tak by miała niespodziankę, przeczytajcie kolejny wciągający tom!!!!!!!!!:D POLECAM!!!!!!!<3

Książka dzieciństwa :)

Książka dzieciństwa :)

Dodaj cytat z książki Mary-Kate i Ashley. 16 urodziny - to będzie impreza! Szkolna swatka