Charmed: The Power of Three

The Power of Three
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Charmed

Bardzo lubiłam oglądać ten serial więc sięgnęłam po serię książek. Książka jest fajnie napisana, przede wszystkim prostym językiem. Opisuje historię trzech sióstr, które odkrywają, że posiadają nadprzyrodzone moce i muszą walczyć z demonami aby chronić ludzi. Lekka i przyjemna lektura, a przy okazji możliwość doskonalenia języka angielskiego. Szkoda tylko, że seria jest...

• Muszę mieć
  • Fantastyka