Okładka książki Tajne Studio Mody i Urody

Akapit
Lucy, dziennik, pamiętnik, uroda
typ
papier
6,54 (148 ocen i 14 opinii)

Opis książki

Cześć, dziewczyny! To znowu ja, Lucy Jessica Hartley. Mam dla Was prawdziwie supertajną wiadomość!!! Zakładam szkolne Studio Mody i Urody, żeby pokazać dziewczynom, jak zmienić swój wygląd, wymyślać fantastyczne stroje i dobierać dodatki! Super pomysł, prawda? Lecę przeprowadzić absolutnie tajną rekrutację. Żeby tylko pan Cain (czyli szkolna Policja Mundurkowa) o niczym się nie dowiedział, bo wpadnę w ogromnissimo kłopoty! Czeeść! Przeczytajcie szalone zwierzenia Lucy Jessiki Hartley (prawie trzynastolatki). Dowiecie się, jak surowi nauczyciele, zbuntowane przyjaciółki i alarm pożarowy usiłują zniszczyć jej opinię królowej mody.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Monia0420 | 2014-08-08
Na półkach: Pożyczone, Przeczytane

Świetna historia: Lucy w tajemnicy przed nauczycielami zakłada Tajne Studnio Mody i Urody. Przyjaźń Lucy znowu zostanie wystawiona na próbę. Czy uda im się przetrwać?
Kolejna część serii, którą czyta się lekko i szybko. Książka z dzieciństwa, którą pamiętam do dziś.

Tinka006 | 2012-04-15
Przeczytana: 25 marca 2008

Nudy,nudy,i jeszcze raz,nudy!

Marcyś | 2013-08-20

W tej części Lucy zakłada w szkole Tajne Studio Mody i Urody, przez które ma duże kłopoty i zaniedbuje swoją przyjaciółkę. Świetna książka :) Polecam :)

Wiktoria | 2013-02-28
Przeczytana: 2012 rok

Lucy to bardzo zabawna "prawie młodzież", ale według mnie to nie dorosła do tego tytułu. Ogólnie bardzo lekka książka.

Alisa_ | 2011-06-30

Naprawdę warta przeczytania. Nie dość, że przezabawna to jeszcze ciekawa i szybko się ją czyta. Polecam.

dineczka | 2012-10-01

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

dość ciekawa , ale dla małej dziewczynki . Sama przeczytałam ją jak miałam 10 lat .

Evanesme | 2014-07-08
Przeczytana: 2009 rok

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

Sasha184 | 2011-11-11

Książka je super! Po prostu rewelacyjna! Polecam całą serię "To ja Lucy".

Kanona_ | 2012-02-23

Ta książka chyba podoba mi się najbardziej z całej serii. Cudo :)

Justyna | 2013-09-12
Przeczytana: sierpień 2011

Lucy jest dobra w czym co robi ;p a książka rewelacja :)

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • David Weber
    62. rocznica
    urodzin
    Życie byłoby znacznie przyjemniejsze, gdyby tak powywieszać wszystkich polityków
  • Stephen R. Covey
    82. rocznica
    urodzin
    Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
  • Wieniedikt Jerofiejew
    76. rocznica
    urodzin
    - O-o-o-o! Niezrównoważenie psychiczne to moje marzenie! - i ośmielę się na szczerość - w marzeniach jestem wariatem! O, nie wiecie, panowie, co to takiego bezsenność marzeń... i stan zapalny marzeń przy bezsenności...
  • Ted Dekker
    52. rocznica
    urodzin
    Trzeba samemu mieć obsesję, żeby rozpoznać ją u drugiego człowieka.
  • Fernando Vallejo
    72. rocznica
    urodzin
    Przestałem być jednym i jesteśmy dwoma: jednym nierozłącznym w dwóch różnych osobach. To jest moja nowa teologia Dwójcy, przeciwstawiona teologii Trójcy: dwie osoby, które potrzebują siebie nawzajem do miłości; przy trzech już zaczyna się orgia
  • Jun'ichi Watanabe
    81. rocznica
    -Chcę być lekarzem.
    Ginko za bardzo się wstydziła,żeby to powiedzieć głośno,gdy się uczyła u Yorikuniego,lecz teraz przyszło jej to bez trudu.
    Po części dlatego,że nabrała odwagi,po części-bo czasy się zmieniły na tyle,że kobieta mogła mieć ambicje,nie narażając się na pogardę.
  • Szymon Szymonowic
    456. rocznica
  • Emma Donoghue
    45. rocznica
    urodzin
    Jak o czymś myślimy, nadajemy temu moc
  • Natalka Babina
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzie rodzą się nie po to, żeby im było dobrze. W najlepszym wypadku przychodzą na ten świat po to, żeby dobrze było komu innemu.
  • Anatol Stern
    115. rocznica
  • Jerzy Kukuczka
    25. rocznica
    śmierci
    Widziałem w górach ludzi, którzy nigdy nie chodzą do kościoła. A tam się modlili.

Znajdź nas na Facebooku