Tajne Studio Mody i Urody

Akapit
Lucy, dziennik, pamiętnik, uroda
typ
papier
6,57 (159 ocen i 15 opinii)

Opis książki

Cześć, dziewczyny! To znowu ja, Lucy Jessica Hartley. Mam dla Was prawdziwie supertajną wiadomość!!! Zakładam szkolne Studio Mody i Urody, żeby pokazać dziewczynom, jak zmienić swój wygląd, wymyślać fantastyczne stroje i dobierać dodatki! Super pomysł, prawda? Lecę przeprowadzić absolutnie tajną rekrutację. Żeby tylko pan Cain (czyli szkolna Policja Mundurkowa) o niczym się nie dowiedział, bo wpadnę w ogromnissimo kłopoty! Czeeść! Przeczytajcie szalone zwierzenia Lucy Jessiki Hartley (prawie trzynastolatki). Dowiecie się, jak surowi nauczyciele, zbuntowane przyjaciółki i alarm pożarowy usiłują zniszczyć jej opinię królowej mody.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Monia0420 | 2014-08-08
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone

Świetna historia: Lucy w tajemnicy przed nauczycielami zakłada Tajne Studnio Mody i Urody. Przyjaźń Lucy znowu zostanie wystawiona na próbę. Czy uda im się przetrwać?
Kolejna część serii, którą czyta się lekko i szybko. Książka z dzieciństwa, którą pamiętam do dziś.

Rudnicka | 2014-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2014

Moja opinia znajduję się w książce Lucy w filmie :)

Tinka006 | 2012-04-15
Przeczytana: 25 marca 2008

Nudy,nudy,i jeszcze raz,nudy!

Marcyś | 2013-08-20

W tej części Lucy zakłada w szkole Tajne Studio Mody i Urody, przez które ma duże kłopoty i zaniedbuje swoją przyjaciółkę. Świetna książka :) Polecam :)

Wiktoria | 2013-02-28
Przeczytana: 2012 rok

Lucy to bardzo zabawna "prawie młodzież", ale według mnie to nie dorosła do tego tytułu. Ogólnie bardzo lekka książka.

Alisa_ | 2011-06-30

Naprawdę warta przeczytania. Nie dość, że przezabawna to jeszcze ciekawa i szybko się ją czyta. Polecam.

dineczka | 2012-10-01

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

dość ciekawa , ale dla małej dziewczynki . Sama przeczytałam ją jak miałam 10 lat .

Evanesme | 2014-07-08
Przeczytana: 2009 rok

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

Sasha184 | 2011-11-11

Książka je super! Po prostu rewelacyjna! Polecam całą serię "To ja Lucy".

Kanona_ | 2012-02-23

Ta książka chyba podoba mi się najbardziej z całej serii. Cudo :)

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Alexandra Adornetto
    23. rocznica
    urodzin
    Niektórzy mówią, że i tak nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy - to miłość wybiera nas. Zdarza się i tak, że oddajemy serce komuś, kto jest zupełnym zaprzeczeniem tego, czego - jak nam się wydawało - szukaliśmy w drugim człowieku.
  • Jerzy Stuhr
    68. rocznica
    urodzin
    ...nie można z pychą mówić: mam szczęście! Nic mi nie będzie! Ej... A może do wczoraj je miałeś? A już dzisiaj go nie masz? Skąd to wiesz? I za każdy dzień tego szczęścia trzeba podziękować. Bo życie to jest takie pole minowe. Przeszedłeś kawałek? To podziękuj. I zrób następny krok. Jeden. Nie puszc... pokaż więcej
  • Samuel P. Huntington
    88. rocznica
  • Philip Carlo
    66. rocznica
  • Jesper Juul
    67. rocznica
    urodzin
    Pochwała nie buduje u dziecka poczucia własnej wartości. Jeśli rodzice i otoczenie zachowują się tak, jakbyś był mistrzem świata we wszystkim, to kiedy znajdziesz się w prawdziwym świecie możesz doznać szoku. Bo tam przecież znajduje się mnóstwo innych mistrzów świata. Nagle otacza cię tłum ludzi, k... pokaż więcej
  • Ryszard Henryk Kordek
    51. rocznica
  • Thor Heyerdahl
    13. rocznica
    śmierci
    Nie widzę niczego, co byśmy mogli otrzymać od nich w zamian. (...) Jednakże - powiedział nagle donośnie szef, z ironicznym błyskiem w oku - odwaga i przedsiębiorczość mają również swoją wartość. Pułkowniku Lewis, niech pan im da to wyposażenie!

Znajdź nas na Facebooku