Lubimyczytać.pl to:

Akapit
Lucy, dziennik, pamiętnik, uroda
typ
papier
6.63 (131 ocen i 14 opinii)

Opis książki

Cześć, dziewczyny! To znowu ja, Lucy Jessica Hartley. Mam dla Was prawdziwie supertajną wiadomość!!! Zakładam szkolne Studio Mody i Urody, żeby pokazać dziewczynom, jak zmienić swój wygląd, wymyślać fantastyczne stroje i dobierać dodatki! Super pomysł, prawda? Lecę przeprowadzić absolutnie tajną rekrutację. Żeby tylko pan Cain (czyli szkolna Policja Mundurkowa) o niczym się nie dowiedział, bo wpadnę w ogromnissimo kłopoty! Czeeść! Przeczytajcie szalone zwierzenia Lucy Jessiki Hartley (prawie trzynastolatki). Dowiecie się, jak surowi nauczyciele, zbuntowane przyjaciółki i alarm pożarowy usiłują zniszczyć jej opinię królowej mody.

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Tinka006 | 2012-04-15
Przeczytana: 25 marca 2008

Nudy,nudy,i jeszcze raz,nudy!

Marcyś | 2013-08-20

W tej części Lucy zakłada w szkole Tajne Studio Mody i Urody, przez które ma duże kłopoty i zaniedbuje swoją przyjaciółkę. Świetna książka :) Polecam :)

Wiktoria | 2013-02-28
Przeczytana: 2012 rok

Lucy to bardzo zabawna "prawie młodzież", ale według mnie to nie dorosła do tego tytułu. Ogólnie bardzo lekka książka.

Alisa_ | 2011-06-30

Naprawdę warta przeczytania. Nie dość, że przezabawna to jeszcze ciekawa i szybko się ją czyta. Polecam.

dineczka | 2012-10-01

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

dość ciekawa , ale dla małej dziewczynki . Sama przeczytałam ją jak miałam 10 lat .

Sasha184 | 2011-11-11

Książka je super! Po prostu rewelacyjna! Polecam całą serię "To ja Lucy".

Kanona_ | 2012-02-23

Ta książka chyba podoba mi się najbardziej z całej serii. Cudo :)

justaa3 | 2013-09-12
Przeczytana: sierpień 2011

Lucy jest dobra w czym co robi ;p a książka rewelacja :)

Andżela97 | 2012-06-09

Wszystkie ksiażki z tej serii są boskie

Justynka | 2013-07-30
Na półkach: "M"13, Przeczytane

Bardzo dobra książka. Polecam.

Załóż konto za darmo!

71. rocznica
  • Wiktor Suworow
    67. rocznica
    urodzin
    Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. a taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.
  • Mary Hoffman
    69. rocznica
  • Arto Paasilinna
    72. rocznica
    Umrzeć zawsze się zdąży.
  • Simon Beckett
    46. rocznica
    urodzin
    Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy, gdybyś podjął inną.
  • Elina Hirvonen
    39. rocznica
    urodzin
    Nigdy nie umiałam jej sobie wyobrazić. Miłości, która jest tak niepodważalna, że mogę być zapłakana i rozbita, a mimo to pewna, że ktoś będzie mnie trzymał i chciał, bym następnego dnia obudziła się przy nim.
  • Hanna Januszewska
    109. rocznica
  • Merete Lien
    62. rocznica
  • Peter S. Beagle
    75. rocznica
    urodzin
    Ten wybierać drogę musi, komu wszelki szlak odcięło. Utracone wiecznie kusi, co minęło to minęło.
  • Julie Powell
    41. rocznica
    urodzin
    Julia nauczyła mnie, jak znaleźć własną drogę. Nie jest tak, jak sądziłam. Sądziłam, że chodzi o... nie wiem, o pewność siebie, silną wolę albo szczęśćie. To też warto mieć, bez wątpienia, ale jest coś innego, coś, z czego biorą się wspomniane wyżej rzeczy. To radość.
  • Adolf Hitler
    125. rocznica
    urodzin
    Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, szanuję tylko to, co rozumiem.
  • Jan Dobraczyński
    104. rocznica
  • Bram Stoker
    102. rocznica
    śmierci
    Kocham szarość, mrok i ciemność nocy, lubię być sam, a za najodpowiedniejsze towarzystwo uznaję własne myśli.

Znajdź nas na Facebooku