Okładka książki Tajne Studio Mody i Urody

Akapit
Lucy, dziennik, pamiętnik, uroda
typ
papier
6,57 (150 ocen i 15 opinii)

Opis książki

Cześć, dziewczyny! To znowu ja, Lucy Jessica Hartley. Mam dla Was prawdziwie supertajną wiadomość!!! Zakładam szkolne Studio Mody i Urody, żeby pokazać dziewczynom, jak zmienić swój wygląd, wymyślać fantastyczne stroje i dobierać dodatki! Super pomysł, prawda? Lecę przeprowadzić absolutnie tajną rekrutację. Żeby tylko pan Cain (czyli szkolna Policja Mundurkowa) o niczym się nie dowiedział, bo wpadnę w ogromnissimo kłopoty! Czeeść! Przeczytajcie szalone zwierzenia Lucy Jessiki Hartley (prawie trzynastolatki). Dowiecie się, jak surowi nauczyciele, zbuntowane przyjaciółki i alarm pożarowy usiłują zniszczyć jej opinię królowej mody.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Monia0420 | 2014-08-08
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone

Świetna historia: Lucy w tajemnicy przed nauczycielami zakłada Tajne Studnio Mody i Urody. Przyjaźń Lucy znowu zostanie wystawiona na próbę. Czy uda im się przetrwać?
Kolejna część serii, którą czyta się lekko i szybko. Książka z dzieciństwa, którą pamiętam do dziś.

Rudnicka | 2014-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2014

Moja opinia znajduję się w książce Lucy w filmie :)

Tinka006 | 2012-04-15
Przeczytana: 25 marca 2008

Nudy,nudy,i jeszcze raz,nudy!

Marcyś | 2013-08-20

W tej części Lucy zakłada w szkole Tajne Studio Mody i Urody, przez które ma duże kłopoty i zaniedbuje swoją przyjaciółkę. Świetna książka :) Polecam :)

Wiktoria | 2013-02-28
Przeczytana: 2012 rok

Lucy to bardzo zabawna "prawie młodzież", ale według mnie to nie dorosła do tego tytułu. Ogólnie bardzo lekka książka.

Alisa_ | 2011-06-30

Naprawdę warta przeczytania. Nie dość, że przezabawna to jeszcze ciekawa i szybko się ją czyta. Polecam.

dineczka | 2012-10-01

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

dość ciekawa , ale dla małej dziewczynki . Sama przeczytałam ją jak miałam 10 lat .

Evanesme | 2014-07-08
Przeczytana: 2009 rok

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

Sasha184 | 2011-11-11

Książka je super! Po prostu rewelacyjna! Polecam całą serię "To ja Lucy".

Kanona_ | 2012-02-23

Ta książka chyba podoba mi się najbardziej z całej serii. Cudo :)

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Henry Hazlitt
    120. rocznica
    urodzin
    Sztuka ekonomii polega na tym, by spoglądać nie tylko a bezpośrednie, ale i na odległe skutki danego działania czy programu; by śledzić nie tylko konsekwencje, jakie dany program ma dla jednej grupy, ale jakie przynosi wszystkim.
  • Arkady Fiedler
    120. rocznica
    urodzin
    Bo serce, polskie serce to dziwna rzecz : może włóczyć się po całym świecie, może upadać na rozdrożach, uzbrajać się w pancerz zapomnienia, może upajać się blaskiem obcego nieba - aż oto znienacka i chytrze zgotuje sobie samemu podstęp i wpadnie we własną sieć .
  • Alberto Moravia
    107. rocznica
    urodzin
    Każdy wybiera sobie raj, który jest piekłem dla innych.
  • Jonasz Kofta
    Trzeba marzyć
  • William Blake
    257. rocznica
    urodzin
    Nie próbuj mówić o miłości,
    Bo ona w słowach się nie mieści.
    Jest jak wiatr: cichy, niewidzialny,
    Co tylko czasem zaszeleści.
  • Stefan Zweig
    133. rocznica
    urodzin
    Jakże tu żyć z czułym sercem na takim świecie.
  • Claude Lévi-Strauss
    46. rocznica
  • Stanisław Wyspiański
    107. rocznica
    Miałeś, chamie, złoty róg,
    miałeś, chamie, czapkę z piór:
    czapkę wicher niesie,
    róg huka po lesie,