Okładka książki Tajne Studio Mody i Urody

Akapit
Lucy, dziennik, pamiętnik, uroda
typ
papier
6.57 (140 ocen i 14 opinii)

Opis książki

Cześć, dziewczyny! To znowu ja, Lucy Jessica Hartley. Mam dla Was prawdziwie supertajną wiadomość!!! Zakładam szkolne Studio Mody i Urody, żeby pokazać dziewczynom, jak zmienić swój wygląd, wymyślać fantastyczne stroje i dobierać dodatki! Super pomysł, prawda? Lecę przeprowadzić absolutnie tajną rekrutację. Żeby tylko pan Cain (czyli szkolna Policja Mundurkowa) o niczym się nie dowiedział, bo wpadnę w ogromnissimo kłopoty! Czeeść! Przeczytajcie szalone zwierzenia Lucy Jessiki Hartley (prawie trzynastolatki). Dowiecie się, jak surowi nauczyciele, zbuntowane przyjaciółki i alarm pożarowy usiłują zniszczyć jej opinię królowej mody.

Gdzie kupić?

Tinka006 | 2012-04-15
Przeczytana: 25 marca 2008

Nudy,nudy,i jeszcze raz,nudy!

Marcyś | 2013-08-20

W tej części Lucy zakłada w szkole Tajne Studio Mody i Urody, przez które ma duże kłopoty i zaniedbuje swoją przyjaciółkę. Świetna książka :) Polecam :)

Wiktoria | 2013-02-28
Przeczytana: 2012 rok

Lucy to bardzo zabawna "prawie młodzież", ale według mnie to nie dorosła do tego tytułu. Ogólnie bardzo lekka książka.

Alisa_ | 2011-06-30

Naprawdę warta przeczytania. Nie dość, że przezabawna to jeszcze ciekawa i szybko się ją czyta. Polecam.

dineczka | 2012-10-01

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

dość ciekawa , ale dla małej dziewczynki . Sama przeczytałam ją jak miałam 10 lat .

Evanesme | 2014-07-08
Przeczytana: 2009 rok

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

Sasha184 | 2011-11-11

Książka je super! Po prostu rewelacyjna! Polecam całą serię "To ja Lucy".

Kanona_ | 2012-02-23

Ta książka chyba podoba mi się najbardziej z całej serii. Cudo :)

Justyna | 2013-09-12
Przeczytana: sierpień 2011

Lucy jest dobra w czym co robi ;p a książka rewelacja :)

Andżela97 | 2012-06-09

Wszystkie ksiażki z tej serii są boskie

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto