Gwiazdy lata

Cykl: To ja Lucy (tom 7)
Wydawnictwo: Akapit Press
Summer stars
slonko_15

„Cześć, to ja, Lucy Jessica Hartley! Mam fantastyczną wiadomość! Zapowiadają się najwspanialsze wakacje na świecie! Razem z Julą i Tildą jedziemy nad morze. Co więcej - nasza ulubiona gazeta organizuje w tym samym miejscu wielką Imprezę Plażową i na pewno weźmiemy udział w konkursie tanecznym. Wymyśliłam już dla nas superodjazdowe stroje. Właśnie idę szkicować projekty”. Jedźcie nad morze...

„Cześć, to ja, Lucy Jessica Hartley!
Mam fantastyczną wiadomość!

Jedźcie nad morze razem z Lucy Jessicą Hartley (Już za chwilę trzynastolatką). Czekają Was taneczne solówki, letnie sekrety i przystojni surferzy. Temperatura rośnie!

źródło opisu: [Akapit Press, 2008]

koniaralisa13 | 2015-11-14
Przeczytana: 12 listopada 2015

Kolejny tom, w którym Jula, Tilda i Lucy spędzą niezwykłe i niezapomniane wakacje swojego życia!!!!!! <3 Gorąco polecam całą serię, którą czyta się b. szybko i można się przy niej oderwać od kłopotów codzienności.... ;)

martad | 2013-12-03
Przeczytana: grudzień 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Genialna książka napisana w formie pamiętnika,opowiadająca o kłopotach i przygodach Lucy Jessici Hartley,już od niedawna nastolatki. Lucy razem z przyjaciółkami Julą i Tildą wyjezdżają na wakacje.Z pewnego magazynu dowiadują się,że w miejscu gdzie będą spędzać wakacje, odbędzie się wielka plażowa impreza oraz konkurs taneczny,w którym do wygrania jest wystąpienie na scenie razem z gwiazdą pop Jess Moon. Przyjaciółki od razu podejmują decyzję o startowaniu w konkursie i są pewne swojej wygranej.
Bardzo polecam :)

Neko | 2013-07-17
Na półkach: 2007-2010, Przeczytane

Zdecydowanie moja ulubiona część ^^ Polecam tę serię, moim zdaniem jest świetna. Oczywiście kierowana tylko dla dziewczyn coś koło 11-12 lat (sama w tym wieku ją przeczytałam, ale cały czas miło wspominam przygody i wpadki Lucy xP). Szybko i lekko się czyta :)

Zaczytana777 | 2014-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2014

Moja opinia znajduję się w książce Lucy w filmie :)

olinek5671 | 2015-02-05
Przeczytana: 2015 rok

to jak na razie najlepsza książka z tej serii

Martyna Kozieł | 2015-08-19

Książkę czytałam dosyć dawno, ale była to pierwsza seria, która mnie tak naprawdę wciągnęła. Sama interesuję się projektowaniem mody, więc wydarzenia z życia Lucy bardzo mi się podobały. Polecam dla młodszych dziewczynek 8-13 lat. :))

FAJNA, SUPER jak cała ta seria polecam książki kelly mckain to ja lucy całą serię

Julia | 2012-07-11

Świetna. Z humorem, cały czas coś się dzieje, na poziomie XXI wieku. Polecam.

Evanesme | 2014-07-08
Przeczytana: 2009 rok

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

Justyna | 2013-09-12
Przeczytana: lipiec 2011

Jedna z moich ulubionych za czasów lubienia pamiętników ;p