Nowe kosmiczne ślady

Neue kosmische Spuren
83-86096-48-9
historia
Gantu_mn

Niezwykła popularność Dänikena to efekt łączenia pasji odkrywcy z wielkim talentem popularyzatorskim. W kolejnej książce autor ten przedstawia najnowsze rewelacje zarówno własne, jak i innych badaczy, zajmujących się poszukiwaniem znaków pozostawionych przez przedstawicieli pozaziemskiego rozumu. Podstawą tych rewelacji są odkrycia współczesnej nauki ukazane w szerszej perspektywie, bez ograniczeń spowodowanych rutyną i asekuranctwem. Wynikają z nich możliwości, szanse i perspektywy kontaktu z pozaziemską inteligencją.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: dobreksiazki.pl

Jarosław Wiśniewski | 2017-07-13

Nie jestem zwolennikiem poglądów paleoastronautycznych. W młodości bardzo lubiłem czytać książki mówiące o odwiedzinach przybyszów z Kosmosu. Pozostałością z tamtych czasów jest kilka książek na moich półkach autorstwa np. Ericha von Danikena. "Nowe kosmiczne ślady" to zbiór artykułów z dziedziny szeroko rozumianej paleoastronautyki. Książka dla wielbicieli i fanów tych poglądów godna polecenia. Znakomita to propozycja też dla czytelników, którzy chcą się zapoznać z różnymi koncepcjami, teoriami, hipotezami lub tezami paleoastronautycznymi.
Część wstępna książki to artykuł Danikena pt. "Kamienna biblioteka" oraz tekst omawiający czym zajmuje się Ancient Astronaut Society. Główna część książki podzielona jest na osiem części. Każda składa się z artykułów różnych autorów. Część pierwsza: "Hipotezy o 'kosmicznych śladach' na Ziemi" - 3 artykuły, część druga: "Kosmiczne ślady w Układzie Słonecznym" - 3 artykuły, cześć trzecia: "Kosmiczne ślady na Bliskim Wschodzie" - 5...

Antagonista Esklaważu | 2016-12-11
Kamil | 2016-04-30