Nowe kosmiczne ślady

Neue kosmische Spuren
83-86096-48-9
historia
Gantu_mn

Niezwykła popularność Dänikena to efekt łączenia pasji odkrywcy z wielkim talentem popularyzatorskim. W kolejnej książce autor ten przedstawia najnowsze rewelacje zarówno własne, jak i innych badaczy, zajmujących się poszukiwaniem znaków pozostawionych przez przedstawicieli pozaziemskiego rozumu. Podstawą tych rewelacji są odkrycia współczesnej nauki ukazane w szerszej perspektywie, bez ograniczeń spowodowanych rutyną i asekuranctwem. Wynikają z nich możliwości, szanse i perspektywy kontaktu z pozaziemską inteligencją.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: dobreksiazki.pl