Nowe kosmiczne ślady

historia
83-86096-48-9
Małgorzata Gawlik
Daniken Paleoastronautyka tajemnice starożytności

Nie jestem zwolennikiem poglądów paleoastronautycznych. W młodości bardzo lubiłem czytać książki mówiące o odwiedzinach przybyszów z Kosmosu. Pozostałością z tamtych czasów jest kilka książek na moich półkach autorstwa np. Ericha von Danikena. "Nowe kosmiczne ślady" to zbiór artykułów z dziedziny szeroko rozumianej paleoastronautyki. Książka dla wielbicieli i fanów tych...

• Posiadam / Paleoastronautyka; UFO; Zagadki i tajemnice
  • Teologia, religia, wierzenia, mitologie, krytyczna analiza, religioznawstwo, świadectwa wiary, pisma mistyczne, ufolodzy, sekty, masoneria
  • 📡 Nauka i paranauka
  • Paleoastronautyka
  • Daniken
  • UFO i cywilizacje pozaziemskie
  • 📣 Ach! Moja kolekcja
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Nowe kosmiczne ślady