wierszyk, dziecko, bajeczka
Anna_R

Na spacerek idę z pieskiem. Ja chcę iść, a piesek nie chce. Usiadł sobie pod topolą. Piszczy, że go łapy bolą. Seria kolorowych, bogato ilustrowanych, kartonowych bajeczek prezentuje najbardziej znane i lubiane utwory dla dzieci. Książeczki te są trwałe i „bezpieczne" - posiadają zaokrąglone rogi. Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które dopiero...

Na spacerek idę z pieskiem.
Ja chcę iść, a piesek nie chce.
Usiadł sobie pod topolą.
Piszczy, że go łapy bolą.

Książeczki te są trwałe i „bezpieczne" - posiadają zaokrąglone rogi. Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat.

źródło opisu: http://www.sklep.gildia.pl/literatura/164099-dorota-gellner-spacerek

źródło okładki: http://www.lideria.pl/Spacerek-Dorota-Gellner/sklep/opis?nr=136958

Edyta | 2016-01-06
Na półkach: Dzieci, Przeczytane