Nasze ptaki

Seria: Z parasolem
Wydawnictwo: Literatura
Dorota Smakuje

To niezwykły, poetycki przewodnik po gatunkach ptaków, zamieszkujących lub czasowo przebywających na naszym kontynencie. Każdy wiersz celnie, dowcipnie charakteryzuje ptaka, a warte szczególnej uwagi ilustracje ukazują zarówno prawdziwy wygląd przedstawionego osobnika, jak i pewne 'ludzkie' cechy, wskazane przez Autorkę. Dołączona do książki płyta CD z zapowiadanymi głosami ptaków, podnosi...

Dołączona do książki płyta CD z zapowiadanymi głosami ptaków, podnosi niewątpliwie jej atrakcyjność edukacyjną.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Roman Dłużniewski | 2016-12-02

Czytając Chotomską zainteresowałem się ptakami. Nabyłem później, a właściwie Mama mi nabyła książkę o ptakach. Z obrazkami. I lubiłem rozpoznawać ptaki na dworze. A wszystko to, dzięki Pani Wandzie.

Meowth | 2016-02-23
teodorosław | 2014-10-14