Afera Lakmusa / Koks w ładowni / Tintin w Tybecie

Tłumaczenie: Marek Puszczewicz
Cykl: Przygody TinTina (tom 18-20)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Tintin: L'affaire Tournesol / Coke en stock / Tintin au Tibet
komiks
komiksy
Lucyfer

Tom pomarańczowy, w którym znajdują się 3 tomy wydania oryginalnego: Afera Lakmusa, Koks w ładowni i Tintin w Tybecie. Najsłynniejszy komiks przygodowy w historii świata! Tintin, dziennikarz i detektyw-amator razem ze swym wiernym psem Milusiem i uwielbiającym whisky kapitanem Baryłką znów pakują się w kolejne tarapaty. Najpierw, podążając tropem profesora Lakmusa, muszą jechać na drugi...

Najsłynniejszy komiks przygodowy w historii świata!
Tintin, dziennikarz i detektyw-amator razem ze swym wiernym psem Milusiem i uwielbiającym whisky kapitanem Baryłką znów pakują się w kolejne tarapaty. Najpierw, podążając tropem profesora Lakmusa, muszą jechać na drugi kraniec Europy, by udaremnić użycie straszliwej broni, wymyślonej jeszcze przez naukowców III Rzeszy. Potem lądują w Arabii, gdzie walczą z międzynarodową szajką sprzedającą niewolników i broń. W końcu przedostają się do Tybetu, chcąc wyrwać śniegom i yeti zaginionego w wypadku samolotu przyjaciela.

źródło opisu: http://sklep.egmont.pl

źródło okładki: http://sklep.egmont.pl

śmieszniasta808 | 2016-09-04
Przeczytana: lipiec 2016

Tintin w Tybecie to jedna z niewielu części, nad którymi można się wzruszyć. Reszta jest chyba na odreagowanie.

TrobairitzXII | 2016-06-11
Przeczytana: 2011 rok