Twarzą w twarz

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Face to face
83-7298-008-X
psychologia, psychoterapia

Coraz więcej podstawowych kursów psychologii wykorzystuje pracę w małej grupie jako metodę kształtowania głębszej świadomości na temat sposobu bycia z innymi ludźmi oraz całego zakresu interpersonalnych ograniczeń i możliwości. Książka zawiera krótki, przystępny opis i wykładnię teorii zastosowania małych grup w systematycznym treningu kontaktów między ludźmi. Ma pomóc przede wszystkim studentom w efektywnym uczestniczeniu w grupie spotkaniowej. W szerszym zaś sensie ma służyć każdemu, kto jest zainteresowany uczestnictwem w podobnym przedsięwzięciu. Znalezienie się twarzą w twarz z innymi w ramach małej grupy bywa pociągające- intrygujące, ale też zobowiązujące. Podobnie jak większość treningów nastawionych na pomoc może przynieść lepsze lub gorsze skutki, może ułatwić rozwój interpersonalny albo go utrudnić. Autor próbuje odpowiedzieć na pytanie: Jakie rodzaje zachowań ułatwiają rozwój grupie?

źródło opisu: http://www.sklep.zysk.com.pl/

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/