Chemia w jednym paluszku

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-86674-81-4
chemia
kamk

Ksiżka "Chemia w miniaturze" skierowana jest do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Opracowana została na podstawie programu nauczania chemii w szkołach ponadpodastawowych. Zebrane s tu najważniejsze zagadnienia, rozszerzone o dodatkowe informacje dla uczniów chccych pogłębić swoj wiedzę w zakresie chemii.

Jarosław Wiśniewski | 2015-08-17

Podstawy chemii w formacie kieszonkowym. W tej małej książeczce czytelnik znajdzie w zwięzły sposób opisane najważniejsze zagadnienia dotyczące chemii. Od podstawowych pojęć chemicznych i budowy atomu do budowy białek i tworzyw sztucznych.
Książka zawiera najważniejsze wzory chemiczne, reakcje chemiczne oraz pomocne tabele. Opisy są krótkie i treściwe. Wiadomości podane w skondensowanej i rzetelnej formie. Pozycja ta zawiera wszystkie najlepsze cechy książek kieszonkowych. Na końcu podano podstawową literaturę.
Podsumowując też krótko i na temat: książka bardzo dobra i godna polecenia.

Chaoticreader | 2016-11-24
corrum | 2014-01-27