Dzieje magii, t.1

Wydawnictwo: Akasha
83-920116-3-5
Casthaluth

Któż nie słyszał o magii, nie zna takich słów jak magiczny, mag, nie zastanawiał się, na czym polega różnica pomiędzy czarną, szarą a białą magią? Książka Jerzego Prokopiuka nie tylko daje odpowiedzi na te pytania, ale jeszcze wprowadza czytelnika w świat poszukiwań tajemnych mocy. Można je wykorzystywać zarówno w dobry sposób, jak i w niegodziwy. Jerzy Prokopiuk przekonuje nas, że magia sama...

Jerzy Prokopiuk przekonuje nas, że magia sama w sobie nie jest dobra ani zła i tylko od adeptów tej sztuki zależy, w jaki sposób będą swoje siły wykorzystywali.
Gorąco polecam tę książkę także tym, którzy zapatrują się na magię sceptycznie lub mają wątpliwości, co do jej charakteru.
Jest to wymarzona lektura dla tych, którzy poszukują prawdy i czują, że życie to, coś więcej niż rzeczywistość, która nas otacza.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com