Ostatni końcowy. Najważniejsze przesłania mistrza

Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
duchowość ezoteryka
religia
duchowość ezoteryka

Książki Jerzego Prokopiuka nie należą do łatwych, ale na pewno zaliczają się do tych wartościowych. Ostatni końcowy nie było moim pierwszym spotkaniem z tym autorem, choć przyznaję, że miałam dłuższą przerwę jeżeli chodzi o czytanie jego publikacji. Choć wiedziałam mniej więcej, czego mogę się po tej pozycji spodziewać, to i tak musiałam dojrzeć do tego, aby po nią sięgnąć....

• *Filozofia, mitologia, religia, wierzenia, legendy, podania itp.
  • Rok 2016
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Religia
więcej mniej