Dusza ludzka. Oś świata

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
978-83-7377-258-8
Casthaluth

Autora tej książki nie trzeba przedstawiać osobom zainteresowanym, szeroko pojmowanym, życiem duchowym. Jerzy Prokopiuk jest bowiem od lat uznanym autorytetem w dziedzinie filozofii, psychologii, ezoteryki i antropozofii. Jego rozważania na tematy dobra i zła, samorealizacji, inkwizycji, reinkarnacji i przyjaźni zawsze wzbudzały zainteresowanie i żywą polemikę. Tak jest i tym razem - książka jest intelektualną wędrówką i jednocześnie interesującą opowieścią o ważkich zagadnieniach naszej rzeczywistości. Na pytania w rodzaju: czym jest przeznaczenie nie otrzymujemy prostej definicji a jedynie zaproszenie do polemiki od doskonałego erudyty.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/dusza-ludzka-o-wiata-p-3404.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/dusza-ludzka-o-wiata-p-3404.html