Okładka książki Literatura romantyzmu

Literatura romantyzmu

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dzieje Literatury Polskiej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne
romantyzm
typ
papier
5,67 (36 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Dzieje literatury polskiej od rozbiorów po powstanie styczniowe: szczegółowe podziały gatunkowe, porządek procesu literackiego i historyczne konteksty wydarzeń.

źródło opisu: Opis autorski

Polecamy

Opinie czytelników
kryptonite | 2012-05-28
Przeczytana: maj 2012

Skrót najważniejszych faktów na temat światowego i polskiego romantyzmu. Idealna na powtórkę przed egzaminem.

Magda | 2011-05-16

Skrócona wersja "Romantyzmu". Polecam.

Klaudyna82 | 2014-06-27
Damian | 2013-10-15