Dzień dobry TV

Morning Glory
978-83-241-3875-3
kobieca, obyczajowa
Susie

Z ostatniej chwili: młoda ambitna producentka lokalnego programu telewizyjnego zwolniona. Jej kariera blednie… tak jak jej beznadziejne życie uczuciowe. Becky Fuller rozpaczliwie potrzebuje pracy. Przyjmuje więc posadę w podupadającym porannym programie nowojorskiej stacji telewizyjnej. Ale fatalna oglądalność to zaledwie wierzchołek góry lodowej… Becky postanawia postawić program na nogi i...

Becky postanawia postawić program na nogi i zatrudnia legendarnego, ale i kapryśnego prezentera Mike’a Pomeroya, który od pierwszej chwili nie znosi drugiej prezenterki programu - Colleen Peck, byłej miss piękności równie kapryśnej jak on sam. Jedynym pocieszeniem Becky jest znajomość z przystojnym współproducentem. Ale problemy zawodowe nie służą rozkwitowi ich związku. Oglądalność spada z dnia na dzień, Mike i Colleen coraz częściej kłócą się przed kamerami, a Becky musi znaleźć sposób, żeby ocalić przyszłość programu, swoją pracę, reputację i miłość.

źródło opisu: http://wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.ksiazkimlodziezowe.fora.pl/zapowiedzi,1...»

lacerta | 2012-04-14
Na półkach: Zekranizowane, Przeczytane
Przeczytana: 14 kwietnia 2012

Bardzo szybko przeczytałam tą książkę. Napisana jest lekko i dzięki temu nie chciało mi się jej odkładać. Typowa rozrywkowa książka. Jeżeli ktoś szuka czegoś bardziej filozoficznego to raczej będzie zawiedziony, ale ja lubię takie lekkie i przyjemne książki. Pozwalają oderwać się od rzeczywistości, ale nie trzeba ich za bardzo analizować. Książka, w czasami zabawny sposób, opisuje pracę w telewizji, co przypadło mi do gustu.

Kasia Zembrowska | 2014-05-13

Myślałam, że będzie to ot, taka sobie, zwyczajna obyczajówka - słowem: nic szczególnego. Otrzymałam za to pełną humoru i pozytywnej energii historię pewnej... No cóż, pracoholiczki, której życiowym celem jest postawienie na nogi spisanego na straty porannego programu telewizyjnego. Dosłownie wypruwa sobie flaki, ale gdy... A, nie, to by za dużo zdradziło :)
Urzekł mnie bardzo pozytywny klimat powieści, banalny humor oraz całkiem przyjemny język. Polecam, dobra pozycja na odstresowanie.

Marta | 2013-09-08
Przeczytana: 02 września 2013

Książkę bardzo przyjemnie się czyta, pełna humoru i świetnych dialogów. Opowiada historię młodej kobiety, która tak naprawdę walczy o swoje marzenia, a przy okazji znajduje miłość.
Książka szybko się czyta, polecam na tzw. doła.

marysmusial | 2013-03-19
Przeczytana: 19 marca 2013

Bardzo dobra książka. Lekka i zabawna historia, idealna na wieczorki:)

Weronika | 2014-08-18
Przeczytana: 16 sierpnia 2014

Myślisz, że Ci się poszczęściło? Robisz to, co kochasz i jeszcze Ci za to płacą? Żyjesz pracą, a właściwie DLA PRACY? Nigdy nie robiłeś nic innego i bardzo dobrze, bo to jest właśnie to, co kochasz?
Może jeszcze myślisz, że to potrwa wiecznie? Nie zdziw się.
Becky jest długoletnią, zaangażowaną pracownicą. Zaczęła swoją pracę w wieku 17 lat i wie, że jest dobra. Inni też to wiedzą, więc gdy napływają pieniądze i w powietrzu wisi widmo awansu, wszyscy są pewni, że to ona awansuje. Gdy Becky wchodzi do gabinetu szefa w okazjonalnej koszulce, nie spodziewa się, że jej życie zaraz stanie na głowie...
Lekkie czytadełko, w sam raz na weekend. Czymś mnie jednak urzekło, zdaje się, że humorem ;)

Sylwia | 2014-02-10
Na półkach: Przeczytane, Zekranizowane
Przeczytana: 08 lutego 2014

Przeczytałam głównie ze względu na film. Książki "filmowe" jakoś do mnie nie przemawiają, ale ta jest zdecydowanie lepsza niż film. Dialogi są bardziej śmieszne a z aktorów, którzy grali w filmie, tylko Jeff Goldblum wydawał mi się dobrze obsadzony. Tak więc chyba zrezygnuję z ekranizacji na rzecz książek.

Paulina | 2015-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2015

Lekka książeczka, na niedzielne popołudnie. Głównie o tym jak nie poddawać się mimo przeciwności losu.

Korenia | 2015-10-22
Przeczytana: 22 października 2015

Bardzo sympatyczna książka :) Lekka, wciągająca, nienudna i trochę niedoceniona.

Fragile | 2011-11-17

bez rewelacji; mam nadzieję że film jest lepszy

Alisonn | 2014-06-03
Przeczytana: 22 czerwca 2014

Leciutka ,zabawna akurat na lato.