978-83-7250-366-4
Anna_R

Rewelacyjna technika animacji obrazów sprawia, że możesz ożywić wszystkie zwierzęta, które zamieszkały na kartach tej fascynującej książki. Galopujący koń, dumnie kroczący kogut, skradający się kot i wiele innych zwierząt – poruszysz je za dotknięciem... kartki.
Spróbuj wprawić ją w ruch!

Nie zwlekaj! Spójrz - tylko czekają na Twój znak!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.empik.com/galopem-fraczek-agnieszka,prod5200301,ksiazka-p

Melancholia | 2011-11-02
Na półkach: Z półeczki, Przeczytane
Przeczytana: 02 listopada 2011

Fantastyczna książeczka dla dzieci małych i dużych :-)
Zawiera osiem wierszyków o zwierzętach, a dokładniej o sposobach ich poruszania się. Każdemu wierszykowi towarzyszy ruchoma animacja - wystarczy tylko dotknąć grubej, sztywnej kartki (wielkie brawa dla wydawcy)!
Rodzicom i opiekunom szczerze polecam głośne czytanie tych utworów, a w szczególności wierszyka o żółwiu - świetne ćwiczenie dykcyjne.
Polecam do czytania i oglądania z dzieckiem, zwłaszcza że w listopadzie wieczory są coraz dłuższe.

Opal | 2011-01-15

Dawno temu kupiłam ją dla mojej siostry i szczerze... to mnie się bardziej podobała, a nie jej! Ruchome obrazki są oryginalne, a wierszyk do nich dołączony poprawi nastrój każdemu, kto chociaż na niego zerknie.

MichalDrabek2014 | 2016-08-03
Przeczytana: 14 września 2015