Wdowa

Tłumaczenie: Klaryssa Słowiczanka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bestsellers". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Widow
wdowa, śmierć, malarz, łajdactwo, artysta
Liza

Śmierć genialnego malarza Artistide'a Pompasse'a nie wniosła spokoju w życie kobiet, nad którymi ten demoniczny artysta bezwzględnie dominował. Nawet Charlie, jego młoda żona, która uciekła przed pięciu laty, nigdy nie wyzwoliła się spod jego wpływu. Teraz powróciła do toskańskiej willi malarza, aby uwolnić się od duchów przeszłości i znaleźć odpowiedź na pytania, które pozwolą jej zrozumieć samą siebie i umożliwią zbudowanie przyszłości. Przeszkadza jej w tym Connor Maquire, dziennikarz pracujący w skandalizującym brukowcu. Pikantna historia o genialnym malarzu, jego żonie i licznych kochankach miała mu przynieść fortunę, dlatego Maquire gotów jest popełnić każde łajdactwo, byle tylko osiągnąć cel. Nawet cynicznie uwieść młodą wdowę.

Charlie, byłe kochanki jej męża oraz Maquire przystępują do gry. Każda z tych osób walczy o coś innego, nikt nie wie do końca, kto jest kim naprawdę.

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=50551

źródło okładki: http://www.dobre-ksiazki.pl/wdowa-p202252.html

Jagna | 2012-10-24
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: styczeń 2013

Totalny noworoczny niewypał - utknęłam dokładnie na setnej stronie i dalej w żaden sposób nie byłam się w stanie ruszyć. Grzecznie i bez niepotrzebnych nerwów ta śmiertelnie nudna książka została odniesiona na comiesięczną książkową wymianę w częstochowskiej Willi Generała. Być może ktoś ją przygarnął i w przeciwieństwie do mnie - docenił :)

Bohaterowie "Wdowy" są tragicznie bezpłciowi i ochota aby śledzić ich dalsze losy przeszła mi w przeciągu wspomnianych wyżej stu stron, czyli bardzo szybko. Cała historia kręci się wokół starego kobieciarza, który wziął i już na samym początku zawinął się ze świata żywych. Uwaga! Szok! Facet najprawdopodobniej został zamordowany! A że był znanym i totalnie komercyjnym artystą to jego śmierć wzbudza u niektórych mało rozgarniętych dziennikarzy niezdrową ciekawość. I tutaj zaczynamy śledzić relacje między tytułową wdową, dziennikarzyną polującym na skandal i aktualną kochanką denata - gdyby nie to, że owe relacje przedstawione są zupełnie od...

daria | 2011-10-12

Można przeczytać, ale bez szaleństw.

selayar | 2018-03-08
Anna Baj | 2017-11-13