Kobieta zdradzona

Tłumaczenie: Izabela Ciszek
Wydawnictwo: BIS
Woman betrayed
Violetta

Cóż ma zrobić kobieta, gdy po dwudziestu latach szczęśliwego małżeństwa jej mąż nagle znika bez śladu? A gdy w dodatku krystalicznie uczciwy mąż okazuje się podejrzany o przestępstwa podatkowe i cały majątek rodziny zostaje zajęty przez urząd skarbowy?
To wszystko przeżyła Laura i okazało się, że warto było...

źródło opisu: Tylna okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Joanna | 2017-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2017

Książka napisana tak sobie. Ale temat super. Idealne małżeństwo idealna rodzina a przynajmniej normalna. Aż tu nagle on nie wraca po pracy do domu. I dopiero się zaczyna. Co ona musi przejść....

ila1982 | 2016-02-12
Na półkach: Przeczytane, Audiobooki, 2016
Przeczytana: 11 lutego 2016

Ostatnio czytam/słucham wszystko co mam B.Delinsky i teraz padło na "Kobietę zdradzoną". Początkowo książka była monotonna, nawet lekko mnie znudziła, lecz po jakimś czasie wreszcie zaczęło się coś dziać.
Określiłabym tą książkę jako mądrą, życiową powieść obyczajową. Ogólnie podobała mi się.

betulek | 2016-06-04

Ciekawa powieść o ludziach, którzy zamienili swoje życie w teatrzyk i w końcu próbują je odzyskać. Niech tytuł Was nie zmyli, to nie jest ckliwa historyjka o opuszczonej żonie - to historia kobiety, która działając w najlepszej wierze zapędziła się w kozi róg, a teraz powoli rzeczywistość otwiera jej oczy. Fabuła trochę przypomina ideę serialu "Żona doskonała", a w końcówce trochę pobrzmiewa tanim romansidłem, ale nie szkodzi - przez wiele stron ta książka to prawdziwa uczta

olsza_aga | 2017-05-23
zdomukowalska | 2016-08-06