978-83-6130-204-9
MałaMi

Księga mądrych bajek to wybór najpiękniejszych i najcenniejszych bajek świata, które nie tylko bawią i wzruszają, ale również rozwijają wyobraźnię, dzięki barwnym ilustracjom i krótkim, lecz ponadczasowym naukom. Opowieści o baśniowych stworzeniach, dzikich zwierzętach i egzotycznych krajobrazach przeniosą Cię do królestwa fantazji, a każda z bajek da Ci dobrą radę, której mądrość może okazać się przydatna na co dzień. Zapraszamy Cię do magicznego świata wszech czasów, stworzonego przez najlepszych bajkopisarzy świata!

źródło opisu: buchmann.com.pl

źródło okładki: buchmann.com.pl