Dlaczego warto się radować?

Tłumaczenie: Ewa Palka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dlaczego warto…". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: eSPe
radość, życie,
Silvi

Jest to zbiór gazetowych artykułów - esejów . Powstały one pod wpływem przeczytanej książki, tygodnika, napisu na numerze przed wejściem do metra, usłyszanego powiedzenia, refleksji na temat przeczytanej książki. Napisane jest to czasem dowcipnie, czasem z humorem, z nostalgią, ze strachem przed przyszłością, z zadumą nad losem biednych, niewykształconych, z użalaniem się nad ludźmi starymi,...

Napisane jest to czasem dowcipnie, czasem z humorem, z nostalgią, ze strachem przed przyszłością, z zadumą nad losem biednych, niewykształconych, z użalaniem się nad ludźmi starymi, nad młodym, którzy nie zdążyli zrozumieć nic z życia i zginęli, umarli czy popełnili samobójstwo. A zanotowane z tęsknotą za światem, gdzie człowiek mógłby się odnosić do człowieka jak do brata.

źródło opisu: http://czytelnia.onet.pl/0,5446,0,1,nowosci.html

źródło okładki: http://czytelnia.onet.pl/0,5446,0,1,nowosci.html