Ścieżka wielkiego maga

Tłumaczenie: Norbert Gawroniak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kwiaty w mroku". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akia
Way of the Magus
hunter

Doskonały przewodnik wprowadzający w świat magii. Wymaga od adeptów rozwinięcia w sobie szczególnych zdolności, takich jak: koncentracja, wizualizacja i silna wola. Przez stopniowe opanowywanie arkanów wiedzy tajemnej będziemy w stanie poznać istotę wszelkich działań magicznych. Pozycja ta różni się od innych tym, że nie podaje prostych formułek, mających rzekomo spowodować oczekiwane skutki....

Pozycja ta różni się od innych tym, że nie podaje prostych formułek, mających rzekomo spowodować oczekiwane skutki. Tylko odpowiednie działanie w przestrzeni astralnej mogą doprowadzić do zmian w świecie materialnym.
Cenną zaletą tej książki jest położenie dużego nacisku na zachowanie wysokiego poziomu etycznego przez adeptów. Tym samym autor ostrzega przed tragicznymi konsekwencjami wykorzystywania technik magicznych w złych celach.
Pamiętajmy, iż wysoka magia jest jedną ze ścieżek duchowego rozwoju. Tylko ciężka i mozolna praca nad sobą może dać prawdziwie imponujące wyniki.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Marcin Wieczorek | 2014-12-21