Nasza moc bez granic

Wydawnictwo: Medium
Unlimited power
83-86755-13-X
acwo

Autor udowadnia, że nasz umysł może być albo największym sojusznikiem, albo największym sabotażystą na drodze do sukcesu. Na szczęście mamy cały arsenał skutecznych strategii i technik kontrolowania umysłu, które bardzo szybko – dosłownie w parę minut – mogą zmienić nasze nawyki, postawy, przekonania. Trzeba tylko nauczyć się, jak tych strategii i technik używać, a wtedy umysł stanie się motorem sukcesu. I taką drogę wskazuje nam autor. Wprowadza nas w przełomowe odkrycia nowej psychologii, w dziedzinę zwaną programowaniem neurolingwistycznym (NLP), i proponuje, abyśmy wypróbowali je w naszym życiu. Dzięki temu otworzą się przed nami nieograniczone możliwości kształtowania własnego życia.
Autor jest mistrzem w przekonywaniu nas, że mamy w sobie ogromny potencjał, ale nie chce, byśmy wierzyli mu na słowo. Najważniejsze jest osobiste doświadczenie. Bez własnego działania, bez wyruszenia w drogę wraz z autorem i wypróbowania tych potężnych strategii, gwarancja sukcesu pozostanie papierową obietnicą. Ta książka ma szansę obudzić naszą wewnętrzną moc - pod warunkiem, że zaczniemy działać.

źródło opisu: http://www.dobreksiazki.pl/b12157-nasza-moc-bez-granic.htm

źródło okładki: http://empikmedia.pl/c/nasza-moc-bez-granic-bprod8770174.jpg

Robson73 | 2016-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2016

Jest to druga książka Anthony Robbinsa, którą czytałem po "Obudź w sobie olbrzyma". Jest to niezwykły podręcznik do zarządzania ciałem i umysłem. Przedstawia metody, które odmienią Twoje życie, ale tylko wtedy gdy wprowadzisz je w życie. Książka ma już swoje lata, ale wiedza w niej zawarta jest cały czas aktualna. Świetna książka i wspaniałe rady, które mogą odmienić życie każdego chcącego. Super, super.

Alina | 2016-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2016

Książka zdecydowanie motywująca. Jeśli człowiek chce się rozwijać i wieść lepsze życie zdecydowanie polecam książki tego autora. Pomimo, iż akurat ta napisana została wiele lat temu - niewiele traci na aktualności.

AniaZatorska | 2017-03-21
Witek | 2017-02-01