Zimowe gody

Winter mating
83-238-1742-1
kariera, sympatia, rodzina, kryzys
Edyta

Gdy Jaz poznała Caida, od razu wiedziała, że to mężczyzna jej życia. Wydawało się, że on także jest nią poważnie zainteresowany. Już po pierwszej wspólnej nocy chciał się z nią ożenić, ale… na jego warunkach. Jaz miała zrezygnować ze świetnie zapowiadającej się kariery artystycznej i spędzić resztę życia na farmie męża. Catherine George Narzeczony pod choinke Cassie nie sądziła, że z okazji bożonarodzeniowego spotkania przyjdzie jej odegrać przed bliskimi prawdziwe przedstawienie. Ona i Nick - którego wcale nie darzyła sympatią - mieli udawać narzeczonych. Czy warto aż tak się poświęcać, by zażegnać rodzinny kryzys?

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca