Bramy raju

Wydawnictwo: Harlequin
Wade
miłość, uczucia, brama
Edyta

Wade Benedict ma do wykonania ważną misję - odnaleźć w ogarniętym rozruchami Hazaristanie córkę przyjaciela i przywieźć ją bezpiecznie do Stanów. Jednak Chloe słabo pamięta i Amerykę, i ojca, więc nie chce wyjeżdżać z kraju, w którym ma wielu oddanych przyjaciół. Nie przeraża jej nawet to, że pomagając miejscowym kobietom, codziennie ryzykuje życie. Dopiero konflikt z przyrodnim bratem zmusza ją do zmiany decyzji. Podczas szalonej ucieczki ona i Wade stają się sobie niezwykle bliscy. Czy to prawdziwe uczucie, czy tylko namiętność spotęgowana życiem w ciągłym zagrożeniu?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca