Polska kuchnia koszerna

Wydawnictwo: Zeta
978-83-61889-20-5
kuchnia żydowska, koszerny, Izrael
mantra

Reprint książki Rebeki Wolff pt. "Polska kuchnia koszerna". Przedruk techniką fotooffsetową wydania z 1877 roku ze zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej Uniwersytetu Warszawskiego Wstęp najlepiej prezentuje wartość tej unikatowej pozycji: "Wychowana w domu dobrym i koszernym i będąc przeszło 28 lat gospodynią, postanowiłam sobie przyjść w pomoc paniom Izraelitkom, chętnie pragnącym zadość...

Wstęp najlepiej prezentuje wartość tej unikatowej pozycji:
"Wychowana w domu dobrym i koszernym i będąc przeszło 28 lat gospodynią, postanowiłam sobie przyjść w pomoc paniom Izraelitkom, chętnie pragnącym zadość uczynić wymaganiom gastronomicznym, a jednak nie chcącym zerwać ze swoją religią i tradycją".

źródło opisu: http://www.bookbox.pl/k/reprinty,117/p/polska_kuchnia_koszerna,15640

czerwiec | 2016-06-20
Na półkach: 2016, Przeczytane