Efekt pobudzenia

Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Kindling Effect
83-7245-385-3
Edyta

Młody psychiatra, doktor John Brook, podejmuje pracę w renomowanej klinice w St. Louis. Wkrótce zaczyna obserwować u swoich pacjentów dziwne zmiany zachowań. W tajnym laboratorium są przeprowadzane eksperymenty na więźniach. Poddani im ludzie stają się krwiożerczymi bestiami...

źródło opisu: nota wydawcy

betina360 | 2015-02-14
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 14 lutego 2015

Mlody psychiatra podejmujac prace w renomowanej klinice nie spodziewa sie ze narazi tym swoje zycie. Jest swiadkiem niebezpiecznych eksperymentow na wiezniach. Powoduja one u nich ze staja sie jeszcze bardziej niebezpieczni i zadni krwi.To dobry thiler medyczny i warty przeczytania.

niemampomysłunanick | 2016-01-11

Miała dobre i złe momenty, dlatego też daję tylko 5. Można przeczytać, ogólnie nie jest zła.

| 2015-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2015

Mocne napiecie. Rozdzial po rozdziale coraz wieksze. Trzyma az do ostatniej strony :D

Gosia | 2016-08-03
MaciejS | 2016-07-29