Doskonały biznesplan

Wydawnictwo: Rebis
biznes, finanse

Doskonały biznesplan to marzenie każdego, zarówno początkującego, jak i doświadczonego biznesmena. Choć z pewnością trudno je zrealizować, można jednak zbliżyć się do wymarzonego ideału. Może w tym pomóc ta książeczka zwięzły i rzeczowy poradnik omawiający wzorce planowania interesów i prowadzenia firmy. Napisana prostym, przystępnym językiem, przedstawia konkretne przykłady i pokazuje, w jaki sposób dostosować je do potrzeb własnego przedsiębiorstwa.

andy | 2012-04-05
Przeczytana: 26 kwietnia 2012