InSpectres

978-83-60-525-27-5
RPG, fantasy, duchy
hobby
christov

InSpectres to gra fabularna opowiadająca historie bohaterów zajmujących się eliminacją nadnaturalnych zagrożeń. W okolicy pojawił się duch? Szkołę nękają zombi? W lesie grasuje wilkołak? Wtedy do akcji wkraczasz ty i twoi współpracownicy. Gracze prowadzą firmę, która przyjmuje zlecenia na rozwiązanie nietypowych problemów i wykorzystując wiedzę i odpowiedni sprzęt zajmuje się sprawą. W grze...

W grze InSpectres:

prowadzicie Firmę, dokładnie tak jak w filmie Ghostbusters!
możecie grać we własnym, rodzinnym mieście,
korzystacie z prostej, intuicyjnej mechaniki, która pozwala stworzyć ciekawe historie na sesji – gracze twórczo rozwijają przygodę
korzystacie z reguły Konfesjonału, która dodatkowo wzbogaca każdy scenariusz!

Ktoś musi pracować, by spać mógł inny. Ktoś musi rozwalać potwory i duchy, by spać mógł inny. Ktoś, czyli ty. Ty i twoi kumple. Zapewniacie spokój. Pomagacie mieszkańcom. Robicie kawał dobrej roboty.

Załóż własną firmę do walki z siłami nadprzyrodzonymi. I zacznij sprzątać świat!

źródło opisu: wydawnictwoportal.pl

źródło okładki: wydawnictwoportal.pl