6 (9 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
RPG, fantasy, steampunk
hobby
christov

Kolejny dodatek do Wolsunga to niezwykły przewodnik po egzotycznych lądach i morzach dla nieustraszonych odkrywców i śmiałych podróżników. Nie zabraknie więc w nim wielkich niewiadomych i prawdziwych tajemnic. Opisy cywilizowanych kolonii i niezgłębionej dziczy. Wielkie wyzwania, nowi przeciwnicy - wszystko to, co Niezwykłe Damy i Dżentelmeni uwielbiają nad życie! Podręcznik wydany jest w...

Podręcznik wydany jest w takim samym formacie i na takim samym papierze co podręcznik główny i inne dodatki.

źródło opisu: http://www.kuzniagier.pl/

źródło okładki: http://www.kuzniagier.pl/

Toddziak | 2010-12-07
Na półkach: Przeczytane, RPG
Przeczytana: 07 grudnia 2010

Dla wszystkich "Wolsungowców" pozycja obowiązkowa :)

Kasia Grzywna | 2012-11-12
Przeczytana: 16 października 2011