Państwo w okowach masonerii

La France sous l'etreinte maçonnique
978-83-89920-72-7
historia
n0e

Fenomenalna książka francuskiego Autora, oparta na źródłach (obszernie cytowanych) udowadniających ponad wszelką wątpliwość dążenia masonerii, polegające na opanowaniu organizmu państwa we wszystkich jego obszarach by narzucić zdezorientowanej społeczności rozwiązania, które są skierowane przeciwko tej społeczności i państwu jako takiemu. Szczególnie cenna analiza opanowywania systemu szkolnictwa po to by wykształcić "nowego człowieka przyszłości". Książka obecna w obiegu jedynie w pojedynczych, ostatnich egzemplarzach. Reprint tej ważnej pozycji odkryje wiele ze zdawałoby się niezrozumiałych mechanizmów, które na naszych oczach doprowadziły narody i państwa do krańcowego zepsucia i upadku.

JimmyConvay | 2014-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2014

Reprint wydanej oryginalnie w polskim przekładzie z 1937 r. pozycji poświęconej działalności masonerii na przykładzie III Republiki Francuskiej. Niewątpliwą zaletą tej publikacji jest obszerne cytowanie źródeł wewnętrznych dokumentów masonerii rytu francuskiego. Dla koneserów tematyki ,,tajnych stowarzyszeń".

czytelnik | 2016-11-30
Simon | 2016-06-01