978-83-89603-79-1

Narrator opiekuje się pogrążoną w śpiączce matką. Pewnegodnia dowiaduje się o oddanym do adopcji starszym bracie. Chcąc goodszukać, wyjeżdża do Berlina. Osoby i miejsca przenikają się,tworząc literacką grę prowadzoną na marginesie nigdy nie wydanejpowieści matki narratora. „Osoby” to opowieść o poszukiwaniu niemożliwej bliskości, na drodzedo której rozdzielność płci i seksualności, a także granica dzielącarzeczywistość i złudzenia, zostają zawieszone.

malwoiniak | 2013-11-13
Agata | 2013-05-31