rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Kamyki Astona

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Szukam ciekawych książek dla dzieci
Hej, a ja polecam całą serię Zofii Staneckiej o Basi. Tytułów jest mnóstwo. Historie do przeczytania na raz. Trochę zabawne, trochę pouczające. Wszystkiego po trochu. Moja córka wprost uwielbiała,a teraz też czasem jeszcze do niej wraca. Dla 6 latków fajna jest też seria mali wielcy. To takie skrócone biografie znanych muzyków, fizyków, malarz, pisarzy itp. Przedstawione w...
2 lata temu
Najlepsze książki dla dzieci
To my dorzucimy coś od siebie. Odkryliśmy nowa serię fantasy ale polskich autorek i nas wciągnęła! Śpiący rycerze niedawno mieli swoją premierę. Polecamy gorąco, bo poza magicznym drzewem nie ma wielu dobrych propozycji.
4 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2016 roku
Ilościowo było tego dość mało w porównaniu do przedmówców bo zaledwie 29 książek, w tym 2 ebooki. Największe pozytywy to:  Łuk triumfalny Łuk triumfalny  Folwark zwierzęcy Folwark zwierzęcy  Pod gołym niebem
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2016)
Nie mogłam przejść obojętnie koło koszyków z książkami w Carrefour Za 12,99 zł  Sekretny język kwiatów  Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Za 8,99 zł  Mój przyjaciel mrok Z 1 zł  Czy Nowy Jork płonie?
20757
7 lata temu
Poszukuję książek (archiwalny 2)
Witam . Posiadam książki do wymiany ( ewentualnie sprzedaży ) : Delirium  Delirium Spętani przez Bogów  Spętani przez Bogów Pocałunki z piekła  Pocałunki z Piekła Cisza  Cisza Finale  Finale Jeden dzień  Jeden dzień
11 lata temu