365 dni z ojcem Pio

978-83-7033-694-3
Ojciec Pio
religia
Anna

Teksty zawarte w tej książce pochodzą z bardzo osobistych pism o. Pio - z jego listów do przyjaciół i osób, dla których był duchowym przewodnikiem. Te krótkie rozważania i rady o. Pio trafiają wprost do serca czytelnika i mówią mu o Bogu. Pulsuje w nich energia świętego, który pragnie pomagać ludziom prowadzić życie autentycznie chrześcijańskie i szczęśliwe. Książka ta przeznaczona jest dla wszystkich: świeckich, kapłanów, zakonników, niewierzących, dla ludzi doświadczonych życiowo jak również dla młodych, którzy dopiero szukają swojej życiowej drogi.

Alcyone | 2013-05-01

Polecam do codziennego czytania. Każdego wieczora czuję się jakbym rozmawiała osobiście z Ojcem Pio, który doskonale wie, co dzieje się w mojej duszy i zawsze spieszy z odpowiednią radą :)

Anna | 2010-10-27
Przeczytana: 27 października 2010

Kochany Ojciec Pio przemawia do naszych serc mówiąc przepięknie o Bogu:)

jbajka25 | 2013-05-07
rea | 2013-04-15