365 dni z ojcem Pio

978-83-7033-694-3
Ojciec Pio
religia
Anna

Teksty zawarte w tej książce pochodzą z bardzo osobistych pism o. Pio - z jego listów do przyjaciół i osób, dla których był duchowym przewodnikiem. Te krótkie rozważania i rady o. Pio trafiają wprost do serca czytelnika i mówią mu o Bogu. Pulsuje w nich energia świętego, który pragnie pomagać ludziom prowadzić życie autentycznie chrześcijańskie i szczęśliwe. Książka ta przeznaczona jest dla wszystkich: świeckich, kapłanów, zakonników, niewierzących, dla ludzi doświadczonych życiowo jak również dla młodych, którzy dopiero szukają swojej życiowej drogi.

Alcyone | 2013-05-01

Polecam do codziennego czytania. Każdego wieczora czuję się jakbym rozmawiała osobiście z Ojcem Pio, który doskonale wie, co dzieje się w mojej duszy i zawsze spieszy z odpowiednią radą :)

Katarzyna Katt | 2018-09-07
Przeczytana: 01 września 2018

Książka "365 dni z Ojcem Pio" to zbiór fragmentów listów wysyłanych przez Ojca Pio do różnych osób. Wśród odbiorców możemy znaleźć jego przyjaciół, osób zakonnych czy ludzi, którzy traktowali go jako duchowego przewodnika czy też nauczyciela. A teraz, dzięki tej książeczce możemy czerpać moc, pocieszenie i wszystko to czego akurat potrzebujemy.
"365 dni z Ojcem Pio" to pozycja dla każdej osoby, nieważne czy jesteś wierzący czy też nie. Myślę, że wielu z nas pomoże w trudnych chwilach i momentach zwątpienia. W związku z tym, że podzielona jest na każdy dzień roku - od pierwszego stycznia do trzydziestego pierwszego grudnia, czytelnik może traktować tę książkę jako codzienny rytuał lub też przeczytać wszystko. Teksty zebrane w niej mają różnorodną tematykę, nie zamykają się tylko na religię, ale i dotyczą naszych codziennych spraw i problemów, z którymi musimy sobie radzić. Ojciec Pio w każdym tekście utwierdza nas, że w każdej przyjemnej lub smutnej sytuacji mamy na kogo...

Anna | 2010-10-27
Przeczytana: 27 października 2010

Kochany Ojciec Pio przemawia do naszych serc mówiąc przepięknie o Bogu:)

jbajka25 | 2013-05-07
rea | 2013-04-15