Ciekawe doświadczenia cz 1

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Chemia Dla Ciebie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WSiP
83-02-02311-6
chemia, doświadczenia
Artur

Książka w bardzo ciekawy i przystępny sposób omawia trudne zagadnienia z chemii poprzez wykonywanie doświadczeń.

Ela Tomaszewska | 2016-06-28

Uwielbiam! Znalezione w bibliotece mojej podstawówki z rozlatującym się grzbietem, pożółkniętymi kartkami i zdartą okładką - na jak tak można traktować książkę i to jeszcze z taką wiedzą.
Nie mogę powiedzieć, że od tej książki zaczęła się moja przygoda z chemią , ale z całą pewnością wprowadziła w ciekawy świat eksperymentowania. Przystępny sposób opisuje nie tylko samo wykonanie czy reakcję chemiczną jak i zasady bezpieczeństwa, anegdotki, można poznać trochę historii oraz zastosowanie. Szkoda, że niektóre porady zdezaktualizowały się np. dotyczące możliwośći dostania, niektórych substancji ale sama wiedza merytoryczna pozostaje taka sama.
Powinien ją przeczytać każdy pasjonat chemii

Irmidjusz | 2011-02-19

Książeczka dla miłośników i pasjonatów chemii oraz domowych doświadczeń :) Faajna... jak wszystkie książki Sękowskiego :)

Rege | 2014-12-29

Szkoda, że porady w niej zawarte się zdezaktualizowały.

książek: 2045
Gamarej | 2014-01-04